Op voorraad: a-point a-point SEAT en Škoda Amsterdam

Škoda Kodiaq

Sportline Business PHEV 1.5 TSI 204 pk | Trekhaak | Blind Spot | Adaptive Cruise | Stoelverwarming | Camera | Light & View
  • Automaat
  • 4.200 km
  • Benzine
€ 53.849

(BTW verrekenbaar)

vanaf € 804 p.m.

Bij een looptijd van 72 maanden

Ik wil een berekening maken

Bereken uw inruilwaarde

Bel direct met één van onze adviseurs

Locatie a-point SEAT en Škoda Amsterdam
Kenteken JTB-25-N
Bouwjaar Januari 2026
Verbruik 0,0 / 100 km
Carrosserie SUV
Kleur Graphite grey - grijs
Km stand 4.200 km
Brandstof Benzine
Vermogen 110 kw (150 pk)

Exterieur

Infotainment

Interieur & Comfort

Veiligheid

Overig

  • lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar
  • oplaadmogelijkheid
  • stuurwiel verwarmd

Meer over deze auto

Accu: 26 kWh
Accu snelladen: 40 kW
CO₂-uitstoot (WLTP): 10 g/km
EU verantwoordelijke: SKODA AUTO a.s. tr. Václava Klementa 869 29301 Mladá Boleslav, NL +420-236090002 https://www.skoda-auto.com/ infoline@skoda-auto.cz

Deze Skoda is een auto uit onze demovloot. Bent u op zoek naar een bijna nieuwe Skoda voor de prijs van een occasion, kies dan voor een demo.
Waarom kiezen voor een demo :* Altijd rijk uitgerust* Een lage kilometerstand* Minimaal 12 maanden fabrieksgarantie* Auto is maximaal 12 maanden oud* Snel leverbaar, u kunt binnen enkele dagen op weg met uw nieuwe Skoda.
Interesse in deze Skoda of wilt u deze gewoon in het echt ervaren? Neemt u dan contact met ons op zodat u er zeker van bent dat de auto op de vestiging aanwezig is (dit betreft een rijden de demo, vraag naar de actuele km stand)

Afleverpakketten

Standaard

GRATIS
  • 12 maanden BOVAG garantie.
  • Minimaal 3 maanden geldige APK.
  • Controle water, olie, lucht en banden.

Zekerheid

€ 695
  • 14 maanden a-point zekerheid garantie.
  • Gegarandeerd 7.500 km (of 6 maanden) onderhoudsvrij rijden.
  • Gratis eerste jaar a-point loyaliteit. Profiteer van vele extra's!

3 redenen om voor a-point te kiezen

Onze dealeroccasions zijn op 130 punten gecheckt en optisch in topconditie. De autogeschiedenis is volledig bekend. Met de afleverpakketten van a-point krijgt u de service en garantie die je eigenlijk alleen bij een nieuwe auto zou verwachten.
Elke occasion is van binnen en buiten compleet gereinigd. Proefritten zijn altijd mogelijk en we geven 14 dagen omruilgarantie. Ook voor de financiering en verzekering van uw occasion heeft a-point aantrekkelijke mogelijkheden.
Vakmanschap en aandacht voor detail komen bij a-point altijd op de eerste plaats. Onze service is maatwerk en aandacht persoonlijk. Een betrokken team vakspecialisten zet graag een stap extra voor de beste oplossing voor elke klant.
-